2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Dąbie
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. obsługi Pacjenta

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Najlepszy kandydat to taki, który: ​

·        posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży),

·        zależy mu na pracy w stale rozwijającej się firmie,

·        z łatwością buduje relacje,

·        jest empatyczny, dobrze zorganizowany i odpowiedzialny,

·        swobodnie komunikuje się w języku angielskim lub niemieckim (dodatkowy atut)

Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa Pacjentów, czyli:

·        umawianie wizyt, wydawanie recept i dokumentacji medycznej,

·        dbanie o profesjonalną opiekę nad klientem,

·        pobieranie płatności za usługi dodatkowe,

·        promowanie i sprzedaż usług Domu Lekarskiego,

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

·        zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie - sam wybierasz

·        grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze studiami zaocznymi, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,​

·        praca zmianowa, centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-20:00, w soboty: 8:00-14:00,​

·        niedziele i święta są zawsze wolne od pracy

·        premie kwartalne uzależnione od poziomu realizacji celów,

·        prywatna opieka medyczna

 Lokalizacja: Prawobrzeże ul. Struga 42

Zapraszamy do składania aplikacji!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 916446778