2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Nowa Huta
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Centrum Medyczne UJASTEK poszukuje pracowników do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Pacjenta. Mile widziani są studenci studiów zaocznych. Jeśli chcesz zdobyć profesjonalne doświadczenie w obsłudze Klienta, zależy Ci na pracy w prężnie rozwijającej się firmie oraz nie boisz się podejmowania nowych wyzwań, wyślij do nas swoje CV.

Twoje wyzwania/ Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktu z osobami odwiedzającymi Centrum Medyczne;

  • udzielanie wsparcia pacjentom (m.in. w zakresie umawiania i odwoływania wizyt);

  • bezpośrednia obsługa pacjenta o charakterze administracyjnym (przyjmowanie płatności, wystawianie faktur,

  • wydawanie recept oraz dokumentacji;

Oczekujemy:

  • dokładności,

  • rzetelności i zaangażowania w wykonywaną pracę;

  • miłego usposobienia,

  • empatii i wyrozumiałości dla pacjentów;

  • j. angielski na poziomie pozwalającym na swobodne umówienie wizyty i obsługę pacjentów anglojęzycznych;

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku;

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w prężnie rozwijającym się zespole;

  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym (Dział Obsługi Pacjenta czynny w godzinach 07:00-20:00);

  • umowę zlecenie;

  • szkolenia merytoryczne i praktyczne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 900557225