2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdynia
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Działki Leśne
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds Obsługi Pacjenta

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa pacjenta

  • Zapewnianie prawidłowego przebiegu dokumentacji medycznej

  • Udzielanie informacji na temat zakresu świadczeń placówki, kontakt telefoniczny z pacjentem

  • Wprowadzanie danych i praca na systemie placówki

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa oraz w soboty)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Gdyni

  • Umowa zlecenie

  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego

  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta

  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych

Informacje o firmie PZU Zdrowie jest jednym z największych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Nasza sieć medyczna liczy 130 placówek własnych oraz 2 400 placówek współpracujących w 600 miastach. Mamy także własne centrum telemedyczne. W dbaniu o zdrowie wspieramy zarówno pracodawców i ich pracowników, jak i pacjentów indywidualnych

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 912473383