2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Słubice
ACS AUDIKA Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi pacjenta/ praca pon. - pt

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do Audika Polska, światowego lidera w branży profilaktyki i protetyki słuchu, największego branżowego pracodawcy w kraju. Mamy sieć ponad 500 Centrów Słuchu i 21 Centrów Medycznych. Dysponujemy własnym Centrum Szkoleniowym, w którym nasi pracownicy poszerzają wiedzę i rozwijają kompetencje.

W całej firmie zatrudniamy ponad 1000 pracowników i stale poszerzamy nasze zespoły, które każdego dnia pomagają Pacjentom zadbać o swój słuch.

Pracując z nami otrzymasz:

  • pracę, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o słuch naszych pacjentów;

  • podstawę + premię miesięczną;

  • umowę o pracę na cały etat;

  • pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach;

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 30 lat na rynku;

  • pełne wdrożenie i stałe poszerzanie kompetencji w naszym Centrum Szkoleniowym;

  • możliwość rozwoju w branży medycznej;

  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej, ubezpieczenia na życie oraz szkieł korekcyjnych.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • bezpośrednia obsługa pacjenta w oddziale (doradzanie pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych, zapisywanie na badania, udzielanie informacji);

  • telefoniczna obsługa pacjentów (zapraszanie na przesiewowe badania słuchu, praca z bazą naszych pacjentów, tzw. ciepła baza, potwierdzanie wizyt);

  • prowadzenie kalendarza wizyt pacjentów i współpraca z protetykiem słuchu;

  • obsługa administracyjna oddziału, programów sprzedażowych i kalendarza wizyt.

Idealnie jeśli:

  • masz doświadczenie w telefonicznej i/lub bezpośredniej obsłudze klienta;

  • wykazujesz się samodzielnością w działaniu oraz bardzo dobrą organizacją własnej pracy;

  • masz otwartość na zdobywanie nowej wiedzy;

  • lubisz pracować z ludźmi;

  • jesteś osobą zadaniową, nastawioną na realizację celu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 911951238