2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostrzeszów
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. obsługi produkcji i zakupów

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.  jest wiodącą marką ceramicznych akcesoriów dachowych, które znajdują zastosowanie na połaciach dachowych z dachówkami ceramicznymi producentów o zasięgu globalnym. Firma charakteryzuje się elastycznością produkcji i wykonawstwem ceramiki na potrzeby renowacji zabytków.

Aktualnie w związku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu informatycznego.

  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną i jej archiwizacja.

  • Wprowadzanie danych dotyczących czasu pracy pracowników do systemu.

  • Współpraca z działem HR w kwestiach związanych z czasem pracy i urlopami.

  • Współpraca z działem produkcji w ustalaniu potrzebnych ilości materiałów.

  • Kontaktowanie się z dostawcami w celu składania zamówień.

  • Monitorowanie terminów dostaw i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z opóźnieniami.

  • Weryfikacja faktur i dokumentacji związanej z zamówieniami.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami i produkcją.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Dobra organizacja swojej pracy.

  • Zaangażowanie, spostrzegawczość i systematyczność.

  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność współpracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 918181483