2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Żdżary
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi reklamacji

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żdżary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma masseno zajmująca się sprzedażą detaliczną mebli poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi reklamacji.

Obowiązki:

  • Obsługa procesu reklamacji od momentu zgłoszenia przez klienta do jego zakończenia, zapewniając szybką i skuteczną reakcję.

  • Komunikacja z klientami w sprawie reklamacji drogą elektroniczną i telefoniczną, zapewniając wysoki standard obsługi klienta.

  • Analiza przyczyn reklamacji w celu zapobiegania powtarzającym się problemom oraz wprowadzania usprawnień w procesie obsługi reklamacji.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu rozwiązania problemów reklamacyjnych oraz udoskonalenia procedur.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku

  • Wysoka kultura osobista i silne nastawienie na rozwiązanie problemów klienta

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bezkonfliktowość i optymizm

  • Podstawowa umiejętność obsługi aplikacji biurowych (Word, Excel)

  • Dokładność, precyzja i skrupulatność w dokumentowaniu procesów reklamacyjnych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Znajomość platformy sprzedażowej Allegro

  • Znajomość branży meblarskiej

  • Język angielski lub niemiecki

Lokalizacja

Żdżary,

Łódzkie

Łódzkie, Żdżary
ID: 909618409