2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Sącz
FAKRO
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Rynku Eksportowego

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych (rynki: Wielkiej Brytanii i Irlandii)

  • współtworzenie i odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz wycen

  • praca w obszarze marketingowego wsparcia sprzedaży

  • podstawowa obsługa systemów sprzedażowych

  • współpraca w obszarze rozwoju Eksportu

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • zdolności komunikacyjne

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość MS Office w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • kursy językowe

  • dofinansowanie kart sportowych

  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • parking pracowniczy

  • bonusy świąteczne

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 910800840