2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Rzeczyca
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeczyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Inspiration Sp z o.o., , poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Bobrowiec, Rzeczyca, pow. tomaszowski.

Wymagania:

- wykształcenie średnie bądź wyższe.

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- dodatkowy atut. - znajomość języka angielskiego

- dodatkowy atut. - znajomość obsługi programu Optima , Subiekt

- gotowość do pracy.

- dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja pracy.

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Podstawowe obowiązki:

- Obsługa klientów z obszaru zamówień (sklep internetowy, maile ,telefony)

- Rozpatrywanie reklamacji oraz zwrotów.

- Analiza potrzeb i oczekiwań klientów

- Dbałość o stanowisko pracy

- Dodatkowe prace administracyjne.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

- Praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00.

- Pracę w ambitnym, zgranym zespole nastawionym na współpracę.

Możliwe zakwaterowanie. Mile widziane osoby z Polski i z Ukrainy.

Lokalizacja

Rzeczyca,

Łódzkie

Łódzkie, Rzeczyca
ID: 658201139