2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Białołęka
Dodane 04 kwietnia 2024

specjalista ds obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Dołącz do zespołu PROFESKA.COM jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych marek w świecie elektronarzędzi między innymi takich jak MAKITA, MILWAUKEE, DEWALT, FESTOOL prowadzącym sprzedaż w internecie.

Zatrudnimy osobę do obsługi naszej oferty w e-commerce

Zadania:

Zakładanie kartotek produktowych

Wystawianie ofert na allegro

Aktualizacja ofert  w różnych kanałach sprzedaży

Wymagania

Aktualny status studenta.

Mile widziane doświadczenia z pracą w e-commerc

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat/możliwe inne formy zatrudnienia

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Możliwość pracy zdalnej

Szkolenia umożliwiające rozwój

Zniżki na nasze produkty

Prosimy o przesłanie CV na email ( w tytule proszę podać stanowisko)

CV zbieramy do 30.04.24

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 874955384