2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Nadarzyn
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego/ E-commerce Specialist

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, producenta materiałów kamiennych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

 Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych

  • Obsługa sklepu internetowego (realizacja zamówień, wyjaśnienie rozbieżności w zamówieniach, wystawianie i kompletowanie dokumentacji)

  • Wprowadzenie produktów na sklep internetowy (dodawanie opisów, zdjęć, cen, promocji)

  • Aktywne uczestnictwo w rozwijaniu oferty sklepu internetowego oraz dbanie o jej atrakcyjność, spójność i widoczność

  • Współpraca z zewnętrzną agencją e-commerce w zakresie SEO

  • Analizowanie i raportowanie ruchu, liczby wyświetleń/ kliknięć na stronie

  • Prowadzenie Social Mediów

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze obsługi sklepu internetowego

  • Znajomość platform sprzedażowych (mile widzialna znajomość WooCommerce)

  • Umiejętność wprowadzania produktów do sklepu internetowego

  • Znajomość zagadnień z zakresu SEO

  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

Pracodawca oferuję:

  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Stałe wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby

  • Dodatkową premię kwartalną

  • Pracę w modelu hybrydowym po okresie próbnym (1-2 dni home office)

  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • Pełne wsparcie i wprowadzenie w przyszły zakres obowiązków

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 910239759