2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Lipno
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów do obsługi sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kont Allegro oraz sklepu internetowego - realizacja zamówień,

  • korespondencja mailowa z klientami,

  • przygotowywanie opisów produktów na aukcjach i w sklepie internetowym oraz aktualizacja cen, obsługa reklamacji,

  • publikacja postów na FB/Instagram

Wymagania:

  • znajomości obsługi komputera, doświadczenie zawodowe na rynku E-commerce

  • chęci uczenia się nowych rzeczy,

  • samodzielności w planowaniu sobie pracy, umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie uwzględniające poziom Twojego doświadczenia,

  • stałą i bezpieczną pracę w miłej atmosferze i bez konfliktów,

  • pracę w zespole dynamicznych, pomysłowych osób,

  • możliwości rozwoju poprzez coaching i szkolenia,

Lokalizacja

Lipno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lipno
ID: 912900763