2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rekowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi sprzedaży w firmie handlowej

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rekowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma MAX-POL w Rekowie oferuje możliwość podjęcia pracy.

Twój zakres obowiązków

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

·         Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji telefonicznych z klientami

·         Przygotowywanie ofert sprzedażowych

·         Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

·         Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy

·         Pozyskiwanie i regularna obsługa klientów

Nasze wymagania

·         Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

·         Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych przez telefon

·         Zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

·         Wysoka kultura osobista

·         Wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiągnięcie wyznaczonych celów

·         Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

·         Umiejętność obsługi komputera (ZWŁASZCZA program SUBIEKT)

·         Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,

·         Inicjatywa, zaangażowanie i odpowiedzialność.

·         Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

·         Komunikatywność i współpraca z różnymi osobami.

·         Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym)

-         Wynagrodzenie oparte o stałą podstawę

·         Wsparcie przełożonego na każdym etapie współpracy

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

·         Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Odpowiemy na każde CV przesłane drogą e-mail.

Klauzula RODO

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.H.U. MAX-POL Sławomir Połczynski. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Pani/Pana wizerunek) KPAI przetwarza na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Rekowo,

Pomorskie

Pomorskie, Rekowo
ID: 912067362