2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Lasowice Wielkie
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. obsługi zamówień- Blyss Polska- Praszka/Lasowice Wlk.

Lokalizacja

Lasowice Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

o    Przyjmowanie i wstępna analiza pod względem zgodności danych, cen zamówień bezpośrednio od klientów jak i z Działu Handlowego,

o Uzgadnianie terminów realizacji zamówień,

o    Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a jednostkami organizacyjnymi firmy,

o    Koordynowanie terminów i realizowanie dostaw do klientów,

o    Nadzór i kontrola jakości nad wyprodukowanym produktem,

o    Tworzenie raportów.

Nasze wymagania:

o    Wykształcenie minimum średnie,

o    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

o    Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie/ znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,

o    Umiejętność budowania i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych,

o    Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy; umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

o    Umiejętność pracy pod presja czasu,

o    Umiejętność pracy w zespole,

o    Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy ERP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

o  Stabilną pracę w prężnie działającej międzynarodowej firmie,

o  Atrakcyjne wynagrodzenie,

o  Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia i wielu innych umiejętności

Benefity:

o  Prywatna opieka medyczna

o  Dofinasowanie do karty Multisport

o  Program rekomendacji pracowników

o  Dofinasowanie do SmartLunch

Lokalizacja

Lasowice Wielkie,

Opolskie

Opolskie, Lasowice Wielkie
ID: 801199059