2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Węgrzce
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi zamówień - Węgrzce k. Krakowa

Lokalizacja

Węgrzce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MENSURA Sp. z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą m.in. różnego rodzaju elektronarzędzi, sprzętu pomiarowego oraz maszyn glazurniczych. Firma zlokalizowana jest w Zielonkach, tuż przy północnej granicy z Krakowem. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

Lokalizacja: Węgrzce (koło Krakowa)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień sklepu internetowego

  • Obsługa platformy Allegro, Amazon

  • Wystawienie faktur

  • Generowanie listów przewozowych

  • Odpisywanie na wiadomości mailowe

  • Obsługa zwrotów i reklamacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność szybkiego poruszania się po Internecie

  • Znajomość programu Sage Symfonia Handel – mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Pracę w rozwijającej się firmie

  • Terminową wypłatę

  • Dogodne godziny pracy

  • System pracy nadgodzinowej dodatkowo płatnej

Uprzejmie informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Węgrzce,

Małopolskie

Małopolskie, Węgrzce
ID: 748217973