2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Sosnowiec
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi zarządu - 1/2 etatu

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SAF S.A. to firma, będąca jednym z liderów w branży windykacyjnej. Od wielu lat realizujemy postawiony sobie cel – usprawniamy płynność finansową przedsiębiorstw. W naszych działaniach trzymamy się 3 zasad: Satysfakcja klientów, Zadowolenie pracowników, Szacunek dla konkurencji.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi zarządu - mile widziani studenci na zlecenie bądź 1/2 etatu na umowę o pracę

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne Zarządu oraz obsługa spotkań

  • Zapewnienie szybkiego i sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a podległymi działami oraz sprawowanie nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów w ramach Spółki

  • Zachowanie poufności i dyskretne obchodzenia się z wszystkimi dokumentami o informacjami

  • Zarządzanie komunikacją z klientami, dostawcami i działami wewnętrznymi, w tym rozmowy telefoniczne, e-maile i wiadomości

  • Pomoc w organizowaniu i zarządzaniu dokumentacją

  • Ewidencjonowanie i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej – dbanie o prawidłowy obieg i funkcjonowanie biura

  • Realizacja niestandardowych zadań

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie konfekcji i wysyłki korespondencji oraz z dostawcami materiałów i usług biurowych

  • Umiejętność współpracy z pozostałymi działami Spółki – dbanie o prawidłowy przepływ informacji

  • Przygotowywanie umów współpracy

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy zatrudnionych pracowników

  • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych

  • Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:

  • Zdolność do wielozadaniowości i umiejętność zarządzania czasem

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz sumienność i terminowość w realizacji zadań

  • Wykształcenie min. średnie

  • Motywacja do działania

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Koleżeńską atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • Parking strzeżony w godzinach pracy biura dla pracowników

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 909438376