2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kowalewo Pomorskie
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Frydrychowo (pow. golubsko-dobrzyński)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji z zakresu ochrony środowiska

  • współpraca z innymi pracownikami w zakresie sprawozdawczości

  • nadzór nad pozyskiwaniem pozwoleń i decyzji środowiskowych

  • udział w pomiarach związanych z ochroną środowiska

  • opiniowanie planów inwestycyjnych

  • monitorowanie zmian prawnych

  • udział w audytach na zgodność z normą ISO 14001

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe; ochrona środowiska  lub pokrewne

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z ochroną środowiska

  • znajomość oprogramowania MS Excel, Word

  • mile widziane uprawnienia audytora ISO 9001, 14001, 13485

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szeroki pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie medyczne OPTUS, dofinansowanie do karnetów sportowych Medicover Sport, program emerytalny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, liczne dofinansowania np. do wypoczynku pracownika)

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazny maksymalnie dwuetapowy proces rekrutacji z zaangażowaniem bezpośredniego przełożonego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kowalewo Pomorskie
ID: 911023626