2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Rakowice Małe
dział personalny
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Lokalizacja

Rakowice Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GOLDBECK realizuje ukierunkowane na przyszłość nieruchomości w Europie. Budynki traktujemy jak produkty i oferujemy wszystkie usługi z jednego źródła: od projektowania i budowy po usługi utrzymania budynków.

Nasza rodzinna firma zatrudnia obecnie ponad 12 000 osób w ponad 100 lokalizacjach.

Nasze dążenie do „building excellence” oznacza doskonałość w planowaniu, budowie i eksploatacji, a także dalszy rozwój naszych talentów, w tym zdolność do zrównoważonego rozwoju.

Dzięki naszemu profesjonalnemu zarządzaniu procesem budowlanym nasi klienci otrzymują gotowe i energooszczędne rozwiązania budowlane z jednego źródła.

GOLDBECK Comfort jest Spółką produkującą prefabrykaty żelbetowe na potrzeby grupy GOLDBECK oraz klientów zewnętrznych.

Aktualnie dla naszego zakładu w Rakowicach Małych k/Lwówka Śl. poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. ochrony środowiska.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 12.000 osób

  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu doświadczonego zespołu

  • pracę pełną wyzwań w jednej z najbardziej dynamicznych firm budowlanych w Polsce

  • przyjazną atmosferę i wsparcie kierownictwa w realizacji zadań

  • cenne doświadczenie zawodowe

  • udział w digitalizacji zakładu opartego na nowych systemach operacyjnych

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Twoje zadania:

  • stały nadzór nad realizowaniem polityki środowiskowej w zakładzie GOLDBECK Comfort Sp. z o.o.

  • przeprowadzanie audytów oraz raportowanie stanu w zakresie ochrony środowiska w zakładzie

  • nadzór nad przestrzeganiem wymagań prawa w zakresie ochrony środowiska oraz wynikających z norm ISO 14001

  • kontrola warunków pracy w zakresie ochrony środowiska oraz składanie wniosków i aktywne uczestnictwo w celu podnoszenia standardów w tym zakresie

  • inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań prośrodowiskowych

  • opracowywanie wewnętrznych zarządzeń i instrukcji oraz procedur systemowych ISO 14001

  • nadzór nad prowadzeniem obowiązkowych pomiarów środowiskowych

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska

  • nadzór nad funkcjonowaniem wewnętrznych procedur z zakresu ochrony środowiska

  • nadzorowanie bieżących spraw dotyczących ochrony środowiska oraz współpraca z instytucjami i urzędami w tym zakresie

  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów oraz prowadzenia sprawozdawczości w zakresie Ochrony Środowiska

  • ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami Działu HSEQ (BHP i Kontrola Jakości) w zakładach w Polsce i w Niemczech

Nasze wymagania

  • student lub absolwent kierunku lub specjalności w zakresie ochrony środowiska

  • dobra znajomość przepisów o ochronie środowiska w tym ustawy o odpadach

  • znajomość przepisów dotyczących transgranicznego przekazywania odpadów

  • znajomość przepisów odnoszących się do różnych obowiązków sprawozdawczych, m.in. BDO, KOBIZE, GUS, PRTR;

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu w zakresie proponowania zmian, nowych rozwiązań itp.

  • umiejętność organizacji pracy, komunikatywność;

  • znajomość języka angielskiego/ niemieckiego na poziomie komunikatywnym;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość Systemu Zarządzania ISO 14001 i środowiska BDO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rakowice Małe,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rakowice Małe
ID: 914719749