2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielany Wrocławskie
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: ul. Atramentowa, Bielany Wrocławskie

Obowiązki:

  • Nadzór nad ewidencją odpadów oraz tworzenie raportów w zakresie odpadów przyjętych, przekazanych, wytworzonych, przetworzonych i zbieranych na bazie transportowej, zakładzie, instalacji oraz PSZOK

  • Pozyskiwanie oświadczeń o sposobie zagospodarowania odpadów od odbiorców odpadów

  • Monitorowanie zmian w przepisach związanych z gospodarką odpadami

  • Przygotowywanie sprawozdań na potrzeby GUS

Nasze wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe o specjalizacji gospodarka odpadami/ochrona środowiska

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word)

  • Dobra znajomość przepisów  I ustaw z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną

  • 50% dofinansowania do karty sportowej‎

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla ‎Pracownika oraz ‎‎jednej osoby towarzyszącej

  • Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ‎oraz finansowymi

  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin/imienin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 909634820