2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Falmierowo
Jagoda
Dodane Dzisiaj o 11:10

Specjalista ds. ochrony środowiska i zarządzania jakością

Lokalizacja

Falmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Destylarnia Falmierowo Sp. z o.o. z siedzibą w Falmierowie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska i systemów jakości

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów z zakresu ochrony środowiska w spółce

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką odpadami

  • Prowadzenie ewidencji odpadów w bazie BDO.

  • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących  odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki ( pozwoleń środowiskowych w tym zintegrowanych)

  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby spółek z grupy DP

  • Monitorowanie zmian prawa w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami,

  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji w zakresie ochrony środowiska

  • Weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie i nadzór nad procesem uzyskiwania stosownych decyzji

  • Nadzór nad wyliczeniami opłat środowiskowych lub kontrola merytoryczna wyliczeń przygotowanych przez firmę zewnętrzną

  • Uczestniczenie w kontrolach prowadzonych przez jednostki uprawnione

  • Wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań i raportów do Urzędu Marszałkowskiego, KOBiZE, WIOŚ, Wód Polskich

  • monitorowanie poprawności rozliczeń w zakresie gospodarki wodnej i ściekowej

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, nadzorem środowiskowym oraz organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska.

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi, administracji państwowej oraz laboratoriami zewnętrznymi wykonującymi pomiary z zakresu ochrony środowiska

  • prowadzenie dokumentacji z zakresu RedCert

  • Wsparcie w audytach EKO, RedCert,

  • Wsparcie w budowaniu i ciągłym doskonaleniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z ISO 14001.

Wymagania

  • studia wyższe kierunkowe: preferowana ochrona środowiska

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • wysokiego standardu pracy i sumienności w wykonywaniu zadań

  • samodzielności, dyspozycyjności i operatywności

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych

  • pracę w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym

  • zdobywanie specjalistycznej wiedzy

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające stawianym i realizowanym zadaniom

  • premie, dopłaty do wypoczynku

  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe

  • karty Multisport

Lokalizacja

Falmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Falmierowo
ID: 914398618