2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Kraków
  6. Inżynieria - Bieńczyce
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. Ofertowania

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

NAZWA STANOWISKA: SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA

Branża: mechaniczna – specjalność: aparaty i urządzenia przemysłowe

TYP OFERTY: UMOWA O PRACĘ

OPIS STANOWISKA:

Udział w ofertowaniu produkcji aparatów, urządzeń oraz instalacji przemysłowych, w szczególności;

  • Przygotowanie kosztorysów oraz ofert z zakresu budowy aparatów i urządzeń przemysłowych / w tym prac mechanicznych, budowlanych, elektrycznych w formule realizacji E.P.C./;

  • Wnikliwa analiza dokumentacji przetargowej / w tym realizacja procedury składania ofert na oficjalnych portalach zakupowych typu „connect” i „logintrade”/;

  • Udział w wizjach lokalnych u Klienta;

  • Sporządzanie raportów z wizji lokalnych służących prawidłowemu opracowaniu oferty dla Klienta;

  • Analiza dokumentacji projektowej oraz weryfikacja zastosowanych rozwiązań;

  • Identyfikacja możliwości optymalizacji kosztów zarówno po stronie produktowej, jak i łańcucha dostaw;

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami i dostawcami, podczas procesu przygotowania oferty;

  • Udział w przeglądach projektów i spotkaniach koordynacyjnych;

  • Działania na rzecz podnoszenia zakresu i jakości realizowanych usług.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej inżynierskie / preferowane; mechaniki i budowa maszyn, spawalnictwo /;

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu, wycenie oraz sporządzaniu ofert w zakresie mechaniki, prac budowlanych oraz elektryki w branży przemysłowej;

  • Znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację /komunikacja z Klientami z całego świata/;

  • Umiejętność analizy dokumentacji w zakresie instalacji mechanicznych, budowlanych, elektrycznych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne /umiejętność zbierania, przetwarzania i analizowania danych/;

  • Wysoko rozwinięte i udokumentowane umiejętności negocjacyjne;

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej, inicjatywa i samodzielność w działaniu;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

OFERUJEMY:

  • Pracę w doświadczonym zespole;

  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu stalowego, petrochemicznego i chemicznego;

  • Poznanie specyfiki instalacji technologicznych i procesowych;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • System dodatków: ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport.

KONTAKT:

CV prosimy kierować z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie www.polimer.tech

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 918665813