2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Kolbuszowa
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania mebli

Wynagrodzenie

5 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kolbuszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GABI sp. z o. o. producent mebli na wymiar z siedzibą w Kolbuszowej zatrudni na stanowisku: specjalista ds. ofertowania mebli.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie kosztorysu na podstawie opisu zamówienia

  • pozyskiwanie i analiza ofert podwykonawców

Wymagania:

  • znajomość branży meblarskiej

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS OFFICE (EXCEL, WORD)

  • umiejętność analizy opisów klientów na potrzeby wyceny

  • dobra organizacja pracy, samodzielność

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie, terminowość i dokładność

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 824029506