2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Racławice
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. oferty - ecommerce

Lokalizacja

Racławice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć,

Jesteśmy apgo, prężnie rozwijający się producent folii i skórek na urządzenia mobilne. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

  • Specjalista ds. oferty - ecommerce;

Miejsce pracy: Racławice 32-222;

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • zarządzanie bazą produktową, dodawanie nowych modeli;

  • tworzenie makiet/grafik produktowych (praca w Gimp lub Photoshop);

  • dodawanie nowych produktów na marketplace Allegro, Amazon, Ebay, Emag etc.

  • opieka nad opiniami marki w marketplace;

Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

  • samodzielność, rzetelność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań;

  • podstawowa znajomość programów graficznych (Gimp lub Photoshop) - będzie dodatkowym atutem;

Jeżeli masz chęci do rozwoju na takim stanowisku generalnie wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B lub zlecenie (jesteśmy elastyczni);

• przyjazną atmosferę w zespole;

• praca od poniedziałku do piątku;

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV przez OLX.

Dziękujemy.

Lokalizacja

Racławice,

Małopolskie

Małopolskie, Racławice
ID: 866599851