2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Pruszków
Hebe
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds.Opakowań i Reklamacji

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Zapewnienie prawidłowego i terminowego przebiegu procesów zwrotów i reklamacji

·        Nadzór nad terminowym tworzeniem zamówień zwrotnych

·        Prowadzenie komunikacji z dostawcami, operatorem logistycznym, biurem obsługi klienta i innymi działami wewnątrz organizacji

·        Kontrola bieżącego zapasu systemowego i fizycznego pochodzącego z wykonanych zwrotów zamówień

Nasze wymagania

·        Wykształcenie min. średnie

·        Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z procesem zwrotów i reklamacji

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel)

·        Dokładność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

·        Dyspozycyjność do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej

·        Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

·        Doświadczenie w branży logistycznej będzie dodatkowym atutem

·        Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

·        Opieka medyczna za 1 zł dla Ciebie i Twojej rodziny

·        Kafeteria Benefitów z doładowaniem od pracodawcy 2 razy w roku

·        Obiad z deserem w czasie pracy

·        Bezpłatny dowóz z i do stacji PKP Pruszków oraz okolicznych miejscowości

·        Fizjoterapia w czasie pracy

·        Ubezpieczenie na życie w preferencyjnej cenie

·        Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

·        Eventy produktowe i prozdrowotne

·        Dopłata do karty Multisport Plus

·        Premia roczna uznaniowa

·        Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

·        Szacunek i poczucie, że Twoja praca jest dla nas ważna!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 893157761