2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dział Personalny
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. operacyjnych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy dzień będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych

  • obsługa reklamacji

  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • prowadzenie rozliczeń palet i dokumentów transportowych

  • egzekwowanie dokumentów transportowych od podwykonawców

  • skanowanie dokumentacji przewozowej do systemu

  • utrzymanie relacji z podwykonawcami w celu poprawnego rozliczenia świadczonych usług

Nasze wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (mile widziane w branży TSL)

  • skutecznie komunikujesz się oraz współpracujesz w zespole

  • możesz pracować na zmiany w przedziale godzin 7-18

  • masz doświadczenie w budowaniu partnerskich relacji z klientami

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • znajomość programu Excel

To oferujemy:

  • możliwość rozwijania doświadczenia w logistyce

  • kafeteryjny system świadczeń socjalnych MyBenefit (w tym m.in karta Multisport, bilety do kina, zniżki na zakupy)

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • dostęp do platformy do nauki języka angielskiego lub niemieckiego

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ/WYŚLIJ jest jednoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych oraz w powyższym formularzu w celu ich wykorzystania w ramach prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 702350429