2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Ochota
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. opinii internetowych

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Założona w 1999 roku w Szwajcarii firma VISONAPARTMENTS specjalizuje się w wynajmie w pełni wyposażonych apartamentów klasy premium. Firma szybko urosła z fazy start-up’u do rangi lidera na rynku szwajcarskim i obecnie oferuje ponad 1800 apartamentów gotowych do tymczasowego zamieszkania w Bazylei, Berlinie, Frankfurcie, Lozannie, Warszawie, Vevey, Wiedniu, Zug i Zurychu, a wkrótce pojawią się kolejne lokalizacje w Glattbruggu, Genewie, Lugano i Bukareszcie. Firma stopniowo rozwija się zarówno w Szwajcarii, jak i za granicą, skupiając się przede wszystkim na krajach niemieckojęzycznych. Aby wzmocnić swoją globalną obecność, VISIONAPARTMENTS współpracuje również ze starannie wybranymi firmami partnerskimi w sieci obsługiwanych apartamentów, która obecnie obejmuje ponad 130 000 miejsc noclegowych w ponad 800 lokalizacjach biznesowych na całym świecie.

Obowiązki:

·         Mailowe zachęcanie klientów do wystawienia opinii na temat pobytu w VISIONAPARTMENTS,

·         Odpowiadanie na opinie pozostawione przez klientów na portalach internetowych,

·         Raportowanie ewentualnych problemów zgłaszanych przez klientów,

·         Przesyłanie opinii do odpowiednich działów,

·         Przygotowywanie raportów,

·         Administracyjna obsługa overbookingów(bez kontaktu z klientem)

Wymagania:

·         Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 (warunek konieczny),

·         Doskonałe zdolności komunikacji pisemnej,

·         Kreatywność i elastyczność,

·         Umiejętności analityczne.

·         Microsoft Office na poziomie średnio-zaawansowanym

Mile widziane:

·         Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

·         Znajomość portali typu OTA jak booking.com,

·         Znajomość branży hotelarskiej,

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

·         Doświadczenie w pracy z klientem lub w dziedzinie związanej z analizą opinii online,

·         Łatwość w poznawaniu nowych programów i systemów.

Oferujemy:

·         Umowę zlecenie w wymiarze ok 20-40h w tygodniu,

·         Elastyczny grafik

·         Pracę w międzynarodowym środowisku

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918005923