2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wysokie Mazowieckie
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjnych

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś osobą energiczną? Lubisz podejmować nowe wyzwania? Świetnie odnajdujesz się w nowych sytuacjach? W takim razie czekamy właśnie na CIEBIE!

ZUH „MICHAŁ” Krzysztof Targoński poszukuje osób na stanowisko: SPECJALISTA ds. ADMINISTRACYJNYCH

Zakres obowiązków:

- opieka nad nieruchomościami,

-aktywne poszukiwanie osób, ekip i firm do współpracy oraz koordynowanie ich działań,

-organizacja przetargów, nadzór nad bieżącymi projektami,

-prowadzenie dokumentacji i jej archiwizacja,

- reprezentowanie właściciela firmy podczas spotkań biznesowych,

-obsługa administracyjna biura oraz przestrzeganie terminowości zleconych zadań.

Wymagania :

-wykształcenie z branży budowlanej lub podstawowe umiejętności czytania projektów budowlanych

-mile widziane doświadczenie w księgowości lub znajomość podstawowych zasad rachunkowości,

-komunikatywność, wysoka kultura osobista,

-kreatywność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie,

Podlaskie

Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
ID: 901620653