2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Legionowo
NOWEL Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. osobowych

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Nie czekaj! Dołącz do Nas!

Postaw na swój  rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

W związku z dynamicznym rozwojem NOWEL Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OSOBOWYCH

Miejsce pracy: Legionowo

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej,

  • Monitorowanie stanu zatrudnienia pracowników tymczasowych (branża: produkcja, gastronomia),

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych

  • Współorganizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników firmy,

  • Identyfikowanie i analizowanie ofert szkoleniowych,

  • Negocjowanie warunków współpracy i zlecanie wykonania usługi,

  • Administrowanie w rejestrach oraz systemie kadrowo-płacowym podjętych działań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Gotowość do pracy w przedziale godzinowym 8:00-16:00 / 9:00-17:00,

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office w szczególności (MS Excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),

  • Parking dla pracowników,

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,

  • Przyjazną atmosferę  oraz komfortowe warunki pracy,

  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,

  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 914195367