2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Zachodniopomorskie
  6. Marketing - Koszalin
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. Performance Marketingu

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KupBilecik, czyli jedna z największych bileterii w Polsce - poszukuje pracownika!

Opis stanowiska:

  •  Przygotowywanie kampanii performance marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem Google Ads oraz innych platform reklamowych, takich jak Meta Ads, TikTok i inne.

  • Monitorowanie wyników kampanii i ich bieżąca optymalizacja zgodnie z założonymi KPI (CPC, koszt konwersji).

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji dotyczących prowadzonych kampanii.

  • Zarządzanie budżetem mediowym.

  • Prowadzenie projektów dotyczących performance marketingu i analityki internetowej, w tym wdrażanie nowych narzędzi wspomagających oba obszary.

Wymagania:

  •  Minimum 1 rok doświadczenia pracy na stanowisku specjalisty performance/online marketingu

  • Znajomość specyfiki, narzędzi i mierników kampanii Google Ads, Meta Ads, TikTok oraz innych platform reklamowych.

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji kampanii performance marketingu.

  • Znajomość Google Analytics, Google Data Studio lub/i innych narzędzi analityki internetowej.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy z liczbami.

  • Kreatywność w rekomendowaniu rozwiązań, samodzielność i odpowiedzialność.

  • Znajomość takich pojęć jak SEM, SEO, optymalizacja UX

Oferujemy:

  • Ciekawą, nieszablonową pracę w branży rozrywkowej;

  • Komfortowe warunki w nowoczesnym biurze w Koszalinie;

  • Stabilną umowę o pracę;

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie;

  • "Miękki start" czyli wyposażenie i przygotowanie merytorycznie do pracy;

  • Dodatkowe benefity np. w postaci biletów na niektóre wydarzenia.

CV wraz ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy na OLX.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 908906809