2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Konin
Izabela Jurek
Dodane 07 czerwca 2024

Specjalista ds. personalnych

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

        Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko                                          Specjalisty ds. personalnych

Pracodawca oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, następna na rok a kolejna na czas nieokreślony

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport i Multilife, fundusz socjalny, wydarzenia integracyjne)

  • Kantyna i dofinansowanie do posiłków

  • Parking

  • Nagroda roczna uzależniona od wyników (% rocznego wynagrodzenia pracownika każdorazowo ustalany przez Zarząd w Holandii)

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i przygotowywanie danych niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń pracowników Kramp w Polsce i krajach Europy Wschodniej

  • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników

  • Realizacja procesów zatrudnienia i zwolnienia pracowników

  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami, takimi jak biura rachunkowe w zakresie naliczania wynagrodzeń i obiegu dokumentów w krajach Europy Wschodniej

  • Dbałość o jakość i kompletność danych w systemach i dokumentach

  • Bieżące wsparcie procesów kadrowo-płacowych dla spółek polskich, m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, wystawianie zaświadczeń, współuczestnictwo w naliczaniu wynagrodzeń, prowadzenie ewidencji czasu pracy czy obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych

Wymagania pracodawcy:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w biznesie - warunek konieczny

  • Ogólna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Dokładność, rzetelność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Elastyczność, gotowość dostosowywania się do zmieniających się potrzeb biznesowych

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 918869667