2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Ostrzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Personalnych

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

O nas:

Firma Leoni Wiring Systems Poland z siedzibą w Ostrzeszowie jest oddziałem międzynarodowego koncernu Leoni AG z główną siedzibą w Norymberdze, który zajmuje się systemem okablowania dla przemysłu samochodowego.

Jesteśmy pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Zapewniamy wszystkim kandydatom jednakowe szanse w przejrzystym procesie rekrutacji.

Naszą firmę tworzą ludzie niezwykle kreatywni, z inicjatywą, zaangażowaniem, doskonale ze sobą współpracujący.

Troszczymy się nie tylko o siebie, ale również o to co dzieje się dookoła nas. Organizujemy akcje charytatywne dla najbardziej potrzebujących m.in. przekazując nieodpłatnie sprzęt komputerowy. Wspieramy schroniska dla bezdomnych zwierząt. Współpracujemy ze szkołami kształcąc młodych ludzi wchodzących na rynek pracy.

Ze względu na wdrożenie nowych projektów i wzrost zatrudnienia poszukujemy wsparcia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Już na dzień dobry poczujesz pozytywną energię, wsparcie i szacunek, który łączy nas wszystkich!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań employer brandingowych

  • Onboarding pracowników

  • Prowadzenie rekrutacji

  • Koordynacja procesów rozwojowych oraz szkoleniowych (Talent Management), zarządzanie kompetencjami

  • Wsparcie obiegu dokumentacji kadrowo- administracyjnej, procesu naliczania płac, benefitów pracowniczych, koordynacja ZFŚŚ

  • Wspieranie kadry menadżerskiej oraz pracowników w zakresie prawa pracy i zarządzania personelem

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu

  • Koordynowanie działań związanych z bezpieczeństwem danych osobowych

  • Planowanie oraz realizacja strategii personalnej zgodnie ze standardami spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL lub pokrewne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale personalnym, w szczególności działania z zakresu HR miękkiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

  • Wiedza z zakresu prawa pracy i administracji kadrowo - płacowej

  • Praktyczna znajomość procesów oraz narzędzi rekrutacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Kreatywność i twórcze podejście do procesów HR

  • Inicjatywa w działaniu oraz zdolności organizacyjne

Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy

  •  Możliwość pracy zdalnej do 3 dni w tygodniu w zależności od działań projektowych

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych (kwota do wykorzystania w skali roku)

  • Premia za wypracowane cele roczne

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej MEDICOVER - różnorodność pakietów do wyboru

  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT plus

  • Dofinansowanie wakacji tzw. „wczasy pod gruszą”

  • Świąteczne vouchery w postaci kart przedpłaconych

  • Pracę w międzynarodowej organizacji – kontakt z osobami z różnych krajów

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 704147204