2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chróścice
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Personalnych

Lokalizacja

Chróścice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań, a dodatkowo chcesz się rozwijać zawodowo to PROTEC Sp. z o.o. jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  •  przygotowywanie list płac (umowy o pracę i umowy cywilnoprawne)

  • rozliczanie czasu pracy

  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych

  •  planowanie i organizowanie szkoleń oraz nadzór nad ich realizacją

  • aktywne poszukiwanie, dobór i selekcja pracowników w procesie rekrutacji zgodnie z polityką firmy

  • zarządzanie procesem komunikacji wewnętrznej

  • realizacja projektów z obszaru miękkiego HR

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale Personalnym

  • doświadczenie w procesach rekrutacyjnych  obcokrajowców

  • znajomość przepisów regulujących zatrudnianie obcokrajowców

  • wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • rzetelność i terminowość

  • zaangażowanie w wykonywane zadania oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • szkolenia, rozwój i integrację w ramach Akademii Protec

  • pracę w biurze od poniedziałku do czwartku w godzinach 8 - 16, w piątki w godzinach 7 -15

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową

  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju

  • pracę w przyjaznym zespole

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki i premie świąteczne, etc.

Miejsce pracy: Protec Sp. z o.o., Chróścice, ul. Korfantego 43

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Chróścice,

Opolskie

Opolskie, Chróścice
ID: 904675999