2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. planowania i harmonogramowania produkcji

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I HARMONOGRAMOWANIA PRODUKCJI

Oferujemy:

·         Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę na pełny etat

·         Atrakcyjny system  płacowo - premiowy

·         Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, wczasy pod gruszą  i nieoprocentowane pożyczki pracownicze)

·         Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach, szkoleniach

·         Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Zakres obowiązków:

·       Tworzenie planów i harmonogramów produkcji

·       Planowanie i harmonogramowanie zapewniające optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów produkcyjnych

·       Monitorowanie realizacji harmonogramów i planów produkcyjnych

Wymagania:

·       Wykształcenie średnie lub wyższe

·                       Umiejętności analityczne

·       Doświadczenie zawodowe minimum  2 lata

·       Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Prosimy o przesyłanie CV do Działu Personalnego  Roldrob S.A.  ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki

lub na adres mailowy z dopiskiem “Specjalista ds. planowania i harmonogramowania produkcji ”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 902049425