2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Głogów
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. planowania i przygotowania produkcji

Wynagrodzenie

4 800 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PROFIL, KTÓRY TWORZY ZMIANĘ

- Praca zorganizowana i punktualna sprawia, że jesteś szczęśliwy;

- Dobrze radzisz sobie z administracyjnym przetwarzaniem danych w Excelu i/lub innych platformach cyfrowych;

- Jesteś entuzjastycznym graczem zespołowym i potrafisz rozwiązywać problemy;

- Czujesz się komfortowo w środowisku MŚP;

- Lubisz wyzwania w pracy;

- Mówisz biegle po polsku i dobrze znasz język angielski;

- Doceniasz wartości naszej misji;

CO OFERUJEMY?

- Zostaniesz przeszkolony wewnętrznie w Visix;

- Bardzo zróżnicowana praca z możliwością podejmowania inicjatyw;

- W swojej pracy zyskujesz autonomię i przedsiębiorczość, ale jednocześnie będziesz pracować zespołowo z innymi kolegami z różnych działów Visix w Polsce i Belgii;

- Dostaniesz pracę w ambitnym MŚP kierującym się wartościami, charakteryzującym się świetnym duchem zespołowym i międzynarodowymi ambicjami;

- Panuje spontaniczna, profesjonalna atmosfera;

- Należysz do rozwijającej się firmy;

- Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń;

- Do naszego zakładu Visix można dojechać głównie bez korków.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kalkulacje cenowe na gotowych arkuszach kalkulacyjnych

- Aktualizacje stanu magazynowego

- Kontakt z klientem

- Śledzenie postępu produkcji oraz poziomu zapasów

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 910488624