2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Śliwice
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. planowania i raportowania produkcji

Lokalizacja

Śliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Kontakt z działami zakładu, nadzorowanie bieżącego przepływu informacji

  • Wsparcie przy planowaniu produkcji

Nasze wymagania:

  • Umiejętność obsługi systemów komputerowych (Pakiet MS Office, itp.)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Kompleksowe wdrożenie w specyfikę branży

  • Praca od pon. do piątku w stałych godzinach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nr telefonu na adres email: biuro[at]forestpharma.pl

Lokalizacja

Śliwice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Śliwice
ID: 812429156