2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Granowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. planowania produkcji

Lokalizacja

Granowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Firma Kruś jest firmą działającą w branży opakowań foliowych o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Granowo

Obowiązki:

·         Zoptymalizowane planowanie produkcji i nadzór przy uwzględnieniu terminów realizacji zamówień

·         sprawdzenie dostępności komponentów niezbędnych do wytworzenia wyrobu

·         prawidłowe prowadzenie zapisów dotyczących produkcji

·         Sporządzanie analiz i raportów

·         Współpraca z działem kontroli jakości, działem handlowym oraz działem zakupów

·         Obsługa programu produkcyjno – magazynowego

·         Wsparcie Koordynatora Produkcji w bieżących obowiązkach

Wymagania:

·         Wykształcenie –Wyższe

·         Znajomość pakietu MS Office, biegła obsługa Excela

·         Skrupulatność, terminowość i rzetelność wykonywania powierzonych zadań

·         Odpowiedzialność

·         Umiejętność organizacji pracy

·         Mile widzianym atutem będzie doświadczenie w planowaniu produkcji

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

·         System wdrożenia i przeszkolenia pracownika,

·         Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·         Pracę w przyjaznej atmosferze od poniedziałku do piątku

·         Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Lokalizacja

Granowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Granowo
ID: 891805682