2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Czarne
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds planowania produkcji

Lokalizacja

Czarne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Meble Negro w Czarnem zatrudni na stanowisku :

Zadania:

  • Tworzenie planu produkcyjnego

  • Przeprowadzanie analiz, porównań i zbieranie danych niezbędnych do prawidłowego przygotowania planów produkcji

  • Współpraca z działem zakupów w celu bieżącej kontroli dostępności komponentów do zaplanowanych harmonogramów produkcji

  • Kontrola, raportowanie i ewidencjonowanie stopnia realizacji planów produkcji

  • Prognozowanie zdolności produkcyjnych w porównaniu do wielkości zamówień

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku planista ds. produkcji lub podobnym

  • Praktyczna znajomość programów typu ERP.

  • Wysoce rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i komunikacyjne

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij CV

Lokalizacja

Czarne,

Pomorskie

Pomorskie, Czarne
ID: 913648847