2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Radzionków
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. planowania produkcji

Lokalizacja

Radzionków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Mięsne "HAM", firma rodzinna z 30-letnią tradycją, która na przestrzeni lat stała się jednym z liderów lokalnego rynku sprzedaży mięsa i wędlin zatrudni na stanowisko: SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI.

Miejsce pracy: ul. Ciepłownicza 7, 41-922 Radzionków

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie planów i harmonogramów produkcji

  • Planowanie i harmonogramowanie zapewniające optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów produkcyjnych

  • Monitorowanie realizacji harmonogramów i planów produkcyjnych

  • Zapewnienie właściwej parametryzacji systemu dla uzyskania wysokiego poziomu efektywności produkcji oraz dostaw na czas

  • Kontrola zapasów magazynowych

  • Kontrola zaopatrzenia

  • Analiza zamówień średnio i długoterminowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy Planisty Produkcji,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne,

  • Zaawansowana umiejętność obsługi komputera i programu Microsoft Office (w szczególności Excel).

  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność i dokładność,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • program pożyczek i zapomóg

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

    Prosimy o zachowanie pierwszego kontaktu w Formie Elektronicznej - wysyłając CV wraz z listem motywacyjnym w formularzu OLX lub na email.

Wybranych kandydatów będziemy zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną w wyznaczonym terminie. Prosimy o zabranie ze sobą ostatniego świadectwa pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą

Klauzula RODO

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Lokalizacja

Radzionków,

Śląskie

Śląskie, Radzionków
ID: 908880824