2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skórnice
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Planowania Produkcji***FAŁKÓW

Lokalizacja

Skórnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka G.M.B.T. MAGNUS S.A. to najwyższej jakości gilzy papierosowe i filtry produkowane przy zastosowaniu wysoko zaawansowanej technologii. Nasi pracownicy to doświadczona, wykwalifikowana kadra, która wie jak sprostać wysokim wymaganiom obowiązującym w tej branży.

Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie! W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. planowania produkcji

Miejsce pracy: Skórnice, woj. świętokrzyskie

Twoje obowiązki:

·        Sporządzanie planów produkcyjnych i dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji

·        Planowanie, tworzenie zleceń do produkcji

·        Analiza prognoz produkcyjnych

·        Monitorowanie stanu zapasów i surowców niezbędnych do planowania

·        Śćisła współpraca w działem zakupów

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

·        Doświadczenia na stanowisku planista ds. produkcji lub podobnym

·        Bardzo dobra znajomości obsługi Excel

·        Znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów

·        Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

·        Znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego oraz znajomość metod statystycznych

·        Dobrej organizacji pracy

·        Wysoka umiejętność analitycznego myślenia

Kandydatom oferujemy:

·        Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Praca w młodym zespole,

·        Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

·        Konkurencyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Skórnice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skórnice
ID: 913603045