2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Lubelskie
  5. Badania i rozwój - Lublin
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. pomiarów środowiska pracy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma PRO-SAFER Laboratorium środowiska pracy poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. pomiarów środowiska pracy. Jesteśmy młodym zespołem specjalistów świadczących usługi specjalistyczne, opierających się na zaufaniu i profesjonalizmie. Posiadamy jako laboratorium badawcze akredytację PCA (AB 1884).

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem w zakresie analizy, planowania i wykonywania zleceń z zakresu pomiarów czynników szkodliwych;

  • Bieżące wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z działalnością laboratorium;

  • Codzienny monitoring oraz zapisy ze sprawdzania warunków środowiskowych w pomieszczeniach laboratorium;

  • Wykonywanie okresowych i doraźnych sprawdzeń sprzętu laboratoryjnego, zgodnie z procedurami i instrukcjami laboratorium;

  • Wykonywanie pomiarów czynników szkodliwych u klientów, zgodnie z metodykami (procedurami i instrukcjami) obowiązującymi z laboratorium;

  • Obsługa urządzeń pomiarowych i kontrola poprawności ich działania;

  • Sporządzanie sprawozdań z pomiarów czynników szkodliwych z pomiarów;

  • Prowadzenie dokumentacji laboratorium zgodnie z opracowanym systemem, zgodnym z normą EN 17025.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne - bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, chemia, fizyka)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Sumienność i dokładność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy na pakiecie MS Office (Ms Word, Ms Excell)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w laboratorium posiadającym akredytację PCA.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę, w młodym, energicznym zespole

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy do wyjazdów na pomiary, laptop, telefon komórkowy)

  • Elastyczny czas pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Prosimy o zawarcie klauzuli RODO w CV. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914316236