2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Ustrzyki Dolne
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Pomiarów Stolarki Otworowej - Bieszczady i okolice

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

PAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest wiodącą firmą działającą na rynku szeroko pojętej stolarki budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Pomiarów Stolarki Otworowej

MIEJSCE PRACY: USTRZYKI DOLNE / SANOK / KROSNO i okolice

OPIS

Poszukujemy do pracy osoby która zajmowała by się samodzielnym pomiarem okien i drzwi u klientów.

Zakres obowiązków:

-Pomiar stolarki otworowej na wyznaczonym terenie (głównie okolice Ustrzyk Dolnych, Sanoka i Krosna).

-Doradztwo techniczno-handlowe -Pomoc w bieżących działaniach firmy

- pozyskiwaniu i obsłudze klientów

Nasze wymagania:

-Mile widziane doświadczenie w pomiarach stolarki otworowej (okna, rolety, drzwi, bramy)

-Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe/techniczne

-Znajomość czytania projektów budowlanych i rysunków technicznych

-Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy

-Komunikatywność i wysoka kultura osobista

-Zaangażowanie i nastawienie na cel

-Mile widziane doświadczenie w branży ogólnobudowlanej

-Doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej – dodatkowy atut

-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja)

-Umowę o pracę

-Narzędzia pracy (Samochód, komputer, telefon komórkowy, narzędzia pomiarowe)

-Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży

-Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

-Pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

-Profesjonalne przygotowanie do wykonywanego stanowiska

-Realny wpływ na rozwój firmy Istnieje możliwość przeszkolenia osób bez doświadczenia w tej dziedzinie, szkolenia praktyczne prowadzimy na miejscu.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza do kontaktu.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883.

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ustrzyki Dolne
ID: 912143262