2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Tychy
Dodane 09 kwietnia 2024

SPECJALISTA ds. pozyskania samochodów używanych

Wynagrodzenie

7 000 - 100 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Działająca od ponad 20 lat firma ŚLĄSKIE CENTRUM MARIO CAR – dealer samochodów nowych oraz używanych z siedzibą spółki zlokalizowanej w Tychach przy ul. Katowickiej 20 poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SKUPU SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Poszukujemy kandydatów, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, których pasją są samochody !

Cechuje Cię energia w działaniu , chęć poznania nowych możliwości rozwoju. Jesteś ambitny i odpowiedzialny. Dołącz do nas - jesteśmy zgranym zespołem. Działamy z zaangażowaniem. Skup i sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek od A do Z jest naszą pasją.

Dysponujemy dużą powierzchnią wystawową, mamy swój autoryzowany serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Może to być Twoja praca dodatkowa –prowizja obowiązuje od pierwszej zakupionej sztuki. Aplikuj do nas !

Zakres obowiązków:

·       pozyskiwanie pojazdów używanych ze wszystkich dostępnych źródeł ( np. licytacje, odkupy poleasingowe, ogłoszenia motoryzacyjne, )

·        śledzenie i udział w aukcjach sprzedażowych

·        sumienna i rzetelna praca

·        budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

·        umiejętności handlowe oraz negocjacyjne

·        znajomość rynku motoryzacyjnego

·        komunikatywność, otwartość

·        prawo jazdy kat. B

·        dyspozycyjność

Oferujemy:

·        wysoki system prowizyjny umożliwiający bardzo duże zarobki

 ·      nienormowany czas pracy

·        samochód służbowy do realizacji umowy

·        zaplecze serwisowe do napraw pojazdów

·        finansowanie pozyskanych pojazdów

·        ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 792017817