2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Czyżyny
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy UE

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

W związku z rozwojem firmy szukamy osoby do współpracy: Specjalisty/Specjalistki ds. pozyskiwania funduszy UE w branży związanej z rolnictwem oraz gospodarką leśną.

Twój zakres obowiązków:

  • stały monitoring źródeł, poszukiwanie oraz analiza dofinansowania projektów w ramach Funduszy Europejskich oraz pozostałych krajowych źródeł,

  • samodzielne prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji związanej z obsługiwanymi i przygotowywanymi projektami,

  • obsługa procesów aplikowania (składanie wniosków, przygotowywanie negocjacji / protestów, obsługa generatorów i programów służących wypełnianiu wniosków, przygotowywanie pism)

Nasze oczekiwania:

  • znajomość regulacji prawnych, procedur i wytycznych programów finansowanych ze środków unijnych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pisaniu i pozyskiwaniu środków unijnych,

  • umiejętności komunikacyjne, kreatywność i wielozadaniowość,

  • skrupulatność i rzetelność w codziennej pracy,

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia, plus premia za wyniki,

  • umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt b2b,

  • praca w siedzibie firmy, zdalna lub praca hybrydowa,

  • pełny etat, część etatu,

  • praca od zaraz.

Dokumenty rekrutacyjne proszę przesyłać na adres kadry (małpa) elitelas.pl

Praca stacjonarnie w podkarpackie okolice Mielca.

Kontakt: 15 812 15 21

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 914368002