2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Mazowieckie
  6. Odnawialna - Warszawa
  7. Odnawialna - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów (fotowoltaika)

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

RAWICOM CONSULTING SERVICES sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i kompleksowym rozwojem projektów instalacji PV, a także świadczy usługi prawne, doradcze i techniczne przy realizacji projektów PV. Współpracujemy z podmiotami polskimi i zagranicznymi, które są zainteresowane rozwojem lub zakupem projektów PV, na każdym etapie ich rozwoju.

Jesteśmy częścią grupy RAWICOM S.A. firmy, która specjalizuje się w montażu dachowych instalacji fotowoltaicznych wielkoskalowych i gruntowych wielkopowierzchniowych dla dowolnych podmiotów. Od lat projektujemy oraz budujemy w tym modelu elektrownie fotowoltaiczne w kraju i za granicą. Drugim obszarem naszej działalności jest produkcja konstrukcji pod instalacje PV. Działamy na rynku od 2006 roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. pozyskiwania gruntów

Co oferujemy?

·        Umowę B2B, z wynagrodzeniem podzielonym na podstawę i premie za wyniki

·        Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy oraz laptop

·        Ubezpieczenie grupowe Warta, kartę MultiSport, opiekę medyczną Luxmed

·        Możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu doświadczonego zespołu

Czego oczekujemy?

·        Minimum rocznego doświadczenia w pracy związanej z pozyskiwaniem gruntów, potwierdzonego bardzo dobrymi wynikami w zawieraniu umów dzierżawy pod budowę PV

·        Znajomości branży fotowoltaicznej

·        Prawa jazdy kategorii B

·        Bardzo dobrej organizacji pracy, także pod presją czasu i w zmieniających się okolicznościach

·        Komunikatywności, asertywności, empatii i umiejętności budowania relacji

·        Wytrwałości i ambicji w dążeniu do celu

·        Gotowości do wyjazdów służbowych

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·        Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę instalacji fotowoltaicznych

·        Negocjacje i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu

·        Nawiązywanie i utrzymywanie relacji, bieżący kontakt z klientami- telefoniczny, mailowy, spotkania online i offline

·        Przedstawianie ofert sprzedażowych w celu zachęcania właścicieli gruntów do nawiązania współpracy

·        Monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych

·        Analiza rynku i działań konkurencji

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911958706