2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Śląskie
  6. Odnawialna - Chorzów
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów OZE

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie terenów pod inwestycje fotowoltaiczne, wiatrowe oraz magazyny energii,

  • przeprowadzanie procesu negocjacji związanych z zabezpieczeniem praw do nieruchomości,

  • zawieranie umów dzierżaw,

  • kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia),

  • wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji,

  • utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami,

  • udział w prowadzeniu działań formalno-prawnych zmierzających do realizacji inwestycji,

  • raportowanie do przełożonego.

    Nasze wymagania:

    • 2 letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy,

    • prawo jazdy kat. B, dobra orientacja w terenie,

    • znajomość pakietu Office (Word, Excel),

    • gotowość do odbywania podróży służbowych,

    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność utrzymywania dobrych relacji,

    • rzetelność i terminowość w wykonywanych obowiązkach oraz zaangażowanie w realizacji celów.

    • Mile widziane:

    • doświadczenie związane z pozyskiwaniem oraz zabezpieczaniem prawa do gruntu,

    • znajomość branży energetycznej.

    Kim jesteśmy:

  • Spółka Clean Energy Operator powstała w 2022 roku. Osoby, które ją tworzą, działają w energetyce od kilkudziesięciu lat, w różnych jej dziedzinach: od developmentu dużych elektrowni systemowych, poprzez farmy wiatrowe i fotowoltaikę, jak również wytwarzanie energii elektrycznej jej dystrybucję aż po handel energią elektryczną. Mamy szeroką wiedzę i praktykę w zakresie developmentu nieruchomości i pozyskiwaniu gruntów pod budowę instalacji, budując jednocześnie pozytywne relacje w kontaktach z lokalnymi władzami. Posiadamy doświadczenie w działalności związanej z dystrybucją i handlem energią elektryczną oraz wytwarzaniem czystej energii wraz z jej magazynowaniem.

    Uzyskaliśmy Koncesje na dystrybucję i obrót energią elektryczną, wydane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, ważne do 2038 roku. Czynnie współpracujemy z rodzimymi oraz światowymi koncernami energetycznymi, funduszami inwestycyjnymi oraz europejskimi liderami w branży OZE. Obecnie Rozwijamy projekty farm fotowoltaicznych, magazynów energii elektrycznej a także własnych sieci dystrybucyjnych z czego ponad 1,78 GW posiada już wydane warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 909392089