2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdańsk
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrzeszcz
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi partnerów biznesowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja zatrudnienia TRIWORK poszukuje kandydatów na stanowisko:

TRIWORK to zespół specjalistów realizujących usługi w obszarze outsourcingu. W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanej osoby, która odegra kluczową rolę we współpracy z naszymi partnerami.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w zakresie współpracy z firmą

  • Budowa i utrzymywanie długoterminowych relacji z partnerami

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Współpraca i opieka obecnych partnerów firmy

  • Weryfikacja poprawności danych i wprowadzenie ich do systemu

  • Przygotowanie raportów

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem/partnerem

  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy

  • Sumienność, zaangażowanie i uczciwość

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka polskiego + ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Wsparcie zgranego zespołu oraz przełożonych

  • Odpowiednie narzędzia pracy

  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś osobą ambitną, umiesz zarządzać własnym czasem, chcesz ciągle rozwijać się a przy tym czerpać odpowiednie profity - aplikuj już teraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 918440347