2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Work Power spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą z branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Wspieramy polskich partnerów w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. pozyskiwania klientów

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:

·        atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę, pensja plus premia.

·        pracę w rozwijającej się firmie, możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

·        pełne wsparcie na każdym etapie wykonywania obowiązków,

·        przyjazną atmosferę w młodym, międzynarodowym zespole.

Zakres obowiązków:

·        aktywne pozyskiwanie klientów pracodawców użytkowników dla Agencji,

·        publikacja ogłoszeń, postów,

·        obsługa umów do momentu ich podpisania (tworzenie i wysyłanie ofert, prowadzenie negocjacji w zakresie warunków, sporządzanie umów).

Wymagania:

·        doświadczenie  w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych,

·        umiejętność wyszukiwania w Internecie informacji i kontaktów Klientów,

·        doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu nowych Klientów,

·        dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze B2B,

·        umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi,

·        dobra znajomość obsługi MS Office,

 .       otwartość, komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, wysoka kultura osobista.

 Prosimy przesyłanie CV w wiadomości oraz o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 865843869