2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Swarzędz
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Start-up działający w obszarze wywozu nieczystości realizujący nowatorski projekt  Internetowy poszukuje:

Zakres Obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów / klientów

  • Definiowanie potrzeb zgłaszanych przez klientów i dbanie o ich satysfakcję

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,

  • Przygotowywanie ofert, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań.

Wymagania

  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne

  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce

  • Mobilność

  • Zaangażowania i entuzjazmu

  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty paliwa)

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze sprzedaży internetowej.

  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowa o pracę, zlecenia lub B2B.

  • Dużą samodzielność działania i elastyczny czas pracy.

  • Elastyczny czas pracy

Miejsce pracy Swarzędz / Poznań (możliwa praca zdalna)

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 910824897