2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Lubelskie
  6. Key Account Manager - Parczew
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds pozyskiwania klientów

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Parczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

.Heban Energy Sp. z o.o. jest lokalną polską firmą, specjalizującą się w branży, odnawialnych źródeł energii: pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii . Specjalizujemy się w obszarze realizacji i doradztwa w programie Czyste Powietrze. Zapewniamy pełną obsługę klienta od pozyskania dofinansowania poprzez realizację zadań i rozliczenia inwestycji. Działamy lokalnie, co pozwala nam na najwyższy poziom usług, przy bardzo konkurencyjnej cenie dla klienta

Specjalista ds. pozyskiwania klientów.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny z klientami z przekazanych baz,

  • Przeprowadzanie ankiet w terenie (door to door),

  • przekazywanie danych kontaktowych do biura w formie raportu,

  • kolportaż materiałów reklamowych,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • samochód służbowy,

  • pracę zdalną,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wynagrodzenie w formie podstawy,

  • premia za pozyskane kontakty,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • szkolenie,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista i poprawność językowa,

  • samodzielność,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Family Heban sp. z oo sp.kom. siedziba w Janowie Lubelskim, Heban Energy sp. z o.o. siedziba w Chełmie. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania

Lokalizacja

Parczew,

Lubelskie

Lubelskie, Parczew
ID: 909152622