2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Dolnośląskie
  6. Key Account Manager - Wrocław
  7. Key Account Manager - Fabryczna
Dodane 21 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania Klientów (branża HR)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Hureco Consulting jest firmą z Wrocławia od 6 lat zajmującą się rekrutacją pracowników średniego i wyższego szczebla dla Klientów z sektora produkcyjnego, handlowego, usługowego oraz centrum usług wspólnych. Obecnie poszukujemy partnera biznesowego, który będzie odpowiadał za pozyskiwanie Klientów na terenie woj. dolnośląskiego, a w późniejszym czasie innych województw.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Klientów (głównie firmy od 50 pracowników), kontakt telefoniczny i mailowy,

  • spotkania z Klientami zdalnie lub osobiście,

  • negocjacje, podpisywanie umów,

  • współpraca z rekruterem odpowiedzialnym za dany proces rekrutacyjny.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej min. 2 lata (mile widziane osoby z branży rekrutacyjnej, HR),

  • chęć do rozwijania siebie i marki, stawiamy na jakość świadczonych usług,

  • szukamy osób dla których na początku będzie to dodatkowe zajęcie, ale wykonywane z zaangażowaniem (rozliczenie za podpisanie umowy z Klientem i zatrudnienie pracownika), a z czasem możliwość przejścia na umowę o pracę z pensją podstawową i zatrudnienie na pełen etat. lub jako partner biznesowy B2B

Oferujemy:

  • niekorporacyjne środowisko współpracy, profesjonalizm,

  • wsparcie w kontakcie z Klientami i negocjacjach,

  • elastyczność, możliwość wpływu na rozwój firmy i siebie,

  • rozliczanie na podstawie umowy zlecenia lub B2B.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 913560828