2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania klientów Metrohouse -praca dla studenta

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Nieruchomośći Metrohouse S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Spcejalista ds. pozyskiwania klienta Metrohouse.

Praca z wynagrodzeniem stałym plus prowizyjnym !!!

Praca na 1/2 etatu, mile widziane osoby ze statusem studenta !

Oferujemy:

  • prace w miłym, małym zespole

  • służbowy laptop oraz telefon

  • możliwość awansowania

Obowiązki:

  • umawianie spotkań dla pośredników agencji

  • prowadzenie terminarza

  • opieka nad pozyskanym klientem

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista

  • Determinacja i pozytywne nastawienie do pracy

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

    Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres podany w ogłoszeniu z dopisaniem klauzuli o ochronie danych osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911596077